Co stím ? 21-The end

1. února 2009 v 23:40 | enys |  || Od Enys ←
Poslední dííl....enjoy it ;-)


,,Kurva!!''zařval sem,když jsem se probral pod proudem studené vody.Viděl sem,že sedím oblečenej ve sprchovým koutě,ale jak jsem se sem dostal?A co se vůbec stalo?!

,,Honey,jsi v pořádku?''zaznělo mi těsně u hlavy.Otočil jsem se a ve dveřích sprcháče stál Frankie.Sem mrtvej a on je můj anděl?Začal jsem brečet....Dal sem si nohy k bradě,houpal se a pořád brečel.

,,Tohle není skutečny....tohle není skutečny.'' opakoval jsem pořád dokola.

,,Gee.Sem tady.Tohle je skutečny.''nepodíval jsem se na něj.

,,Nejsi,seš s vlasáčem,Lyndsey s Bertem a já sám.Nejsi skutečnej.Prober se Gerarde!!''začal sem se mlátit rukama do hlavy.

,,Ne Gee,sem skutečnej...sem tady s tebou.Podívej se na mě.''chytl mi ruce,abych si neubližoval,ale nepodíval sem se na něj.

,,Podívej se ne mě....prosím.'' podíval sem se na něj a naše oči se setkaly.

,,Vidíš?Sem skutečnej.'' řekl a oddělal mi sbloudilej pramínek vlasů z tváře.

Byl krásnej,jeho oči,rty,tváře...všechno.Klečel předemnou a nezajímalo ho,že je pořád zaplá voda,která teče na něho.Kapka po kapce mu stékala z vlasu na tvář.

,,Co se stalo?'' zeptal jsem se zmateně s bolestí hlavy.

,,Tvůj bratr....Mikey,mi volal.....jestli nejsi u mě,že mu nebereš telefon a neotevíráš dveře.Nedávno prej potkal Lyndsey s Bertem,nebo tak nějak se ten chlap jmenoval a věděl,že je zle.Mě to nedalo a musel sem se přesvědčit,jestli jsi v pořádku.Neotevíral jsi,tak sem vešel dovnitř. ''

,,Bylo zamknuto.''přerušil jsem ho.

,,Ještě jsem ti nevyprávěl jakej sem byl zmetek,když sem byl malej,že?'' usmál sem se ,,Ne.''

,,Na to bude ještě dost času....Když jsem vešel dovnitř,ležel jsi u dveří se střepem v krvavé ruce.Myslel jsem si,že seš .... mrtvej.To bych neunesl.A když sem zjistil,že ses jenom trochu pořezal,děkoval jsem bohu.'' už se mi to začínalo vybavovat.

,,Vzpomínám si.Chtěl jsem to udělat.Jenomže sem si tím sklem pořezal dlan a krev mi nedělá dobře,takže sem asi omdlel.'' řekl jsem s pohledem na obvázanou ruku(kde obvaz byl nasáklej vodou a měl červenou barvu).Podívali jsme se na sebe....z toho pohledu se mi tajil dech.

,,Říkal jsi,že bys neunesl kdybych umřel.''

,,Gerarde,pro mě by život přestal mít smyls,kdybys v něm nebyl ty.''

,,Myslel jsem,že sem tě ztratil.''

,,Neztratil honey....nikd ymě neztratíš.Našel bych si tě,nebo pokud bys na mě nezapomněl,tak bys mi zavolal.Dal sem ti svoje číslo,když si mi říkal,že ho nemáš.'' to mi přišlo vtipny,začali jsme se smát.

,,Miluju tě Frankie.''

,,Taky tě miluju Gee.'' přiblížily jsme se k sobě a něžně se políbili.Tolik mi jeho polibky chyběli.Kvůli nim bych i vraždil.

THE END!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | 2. února 2009 v 19:12 | Reagovat

Júúú prvý komentár! To bolo tak sladké, a mala som ten príbeh rada, krásne to tu oživilo prostredie, a teda som rada že to bolo publikované na mojom blogu..Aaaa XD

Sweet ;) ♥

2 GFMBR GFMBR | Web | 2. února 2009 v 23:59 | Reagovat

awww...jak já staršně lituju že už je konec tehle užasné povídce ;)...je to fakt skvostný příběh to musím uznat :)

Přijde mi jako jeden z mála dosti reálný že by se to ve skutečnosti mohlo stát. Lyn-z zatloukala nevěrtu což je časté.Gerard nechtěl věřit že díte nemůže být jeho což je v pořádku. Když byl ve Frankově ordinaci tak se vzrušil když se před ním Frank zohnul což naznačuje že je asi něco jinak. Zjištuje kdo je což je taky hodně reálné. A pak si nechtěl vůbec připustit že by se mohl zamilovat do kluka...nakonec byli spolum protože Gerard žárlivostí na "vlasáče" zjstil co chce :)

Jak říkám ;) jeden z mála příběhů který se mi zdá že by se v životě někoho mohl skutečně stát ;)...opravdu se mi po něm bude stýskat ;)

3 DareDareDevil DareDareDevil | Web | 3. února 2009 v 20:17 | Reagovat

Fuj, já vim, že bych na to neměla myslet, kdyžř to dobře dopadlo, ale dovedete si představit ty "vonící" bakterie, který měl Gee v puse po několika dnech ustavičného koloběhu spaní-pití...

Oka, tak už mlčím... Bylo to nádherný a líbilo se mi, že zrovna Bert... A jak Frank říkal geemu honey...

4 enys enys | Web | 4. února 2009 v 15:54 | Reagovat

GFMBR:Presne tak sem to myslela....sem rada,ze to slo "videt" :-)

5 Piratka Piratka | Web | 7. února 2009 v 20:25 | Reagovat

hej, tak to je pěkně krátký!!

a dobrý!! konečně nějakej happík! tak se to dělá :D dobře ty :D ať už je to starej blbej frerard nebo cokoli, je to skvělý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama