We fall all down 11

10. prosince 2008 v 1:39 | enys |  || Od Enys ←
Byli tam i fotky.Na jedné znich seděl Mikey s Gerardem,na hrázi s jezerem v pozadí,když byli malý.Mikey se usmíval,ale Gerard se díval pryč,jako by byl naštvaný.Na jiném byla i jeho babička,ležela v posteli,zachumlaná pod dekou a usmívala se,teenagerovský Gerard,celý oblečený v černém,stál stranou s malou Bubbles v náruči.Pak tam byla třetí,ale byl tam jen rámeček.


Kuchyn byla prostorově stejná.....ikdyž možná trochu menší a neměl jídelní stůl.Byl tam bar s vysokými židlemi-pouze třemi-dělící kuchyn od zbytku obýváku.Na druhé straně baru v kuchyni,byla lednice a malé umyvadlo.

Dvě stěny z obývacího pokoje byli plné obrazů.Frank odsunul tkaninu,aby se mohl podívat co je za ní.Pak si uvědomil,že všechno zakryté (nábytek a obrazy) bylo spojeno s Gerardovým uměním,jak nepohodlně představoval jeho uměleckou stránku.

Jak uslyšel vypnutí sprchy,zkontroloval listy a začal chodit po obývacím pokoji,dokud se nedostal do Gerardova pokoje polo-otevřenými dveřmi.Nemohl si pomoci,ale vlezl do pokoje jako špion.Pokoj byl naplněn tmou,ikdyž se tam z koupelny dostalo trochu světla.
Skrz té trochy světla,mohl z místa vidět nahého Gerarda,hledajícího ve skříni oblečení.

Uvnitř v hlavě Frank věděl,co dělá...bylo to šílené a Gerard by si to mohl špatně vyložit,ale on se nemohl dívat jinam,ikdyž by měl.Pokračoval v dívání se na Gerarda,do doby než jeho přítel skončil s hledáním a rychle opustil místnost.Odešel do obývacího pokoje,s pocitem dost v rozpacích,než před tím,než šel Gerard do sprchy.

,,Co je za dveřmi?'' zeptal se Frank v rychlosti,předstírajíc,že se nic nestalo,aby Gerard nespozoroval,že ho viděl nahého.

,,Koupelna.Kanalizace je rozbitá a to je překvapivě dost nákladné na opravu.Tak používám koupelnu v mém pokoji.Mám také vanu a sem štastný.''

,,Udělám něco k večeři a pak se můžeme podívat na nějaké filmy,okay?'' nabídl se Gerard.

,,Dobře.''

,,Vyber jeden film z poličky.''řekl,když začal vytahovat nějaké potraviny z lednice.

,,Ar......'' Frank se začal dívat na Gerardovu kolekci DVD.
,,Dead's Poets Society?''

,,Právě jsem přišel z nemocnice za pokus o sebevraždu.Mohl by jsi vybrat něco veselejšího?'' odpověděl Gerard a zasmál se.

Frank se zasmál taky. ,,Moje oblíbené The Nightmare before Christmas.'' ,,Tvoje oblíbené?Taky to mám moc rád.''

,,To mám narozeniny,na Helloween.''

,,Opravdu?Tak to je skvělé.To si určitě zapamatuju.''

*************************************

,,Gee,Gee.Vzbud se!''řekl Frank,třepajíc s Gerardem,který opět usnul,u třetího filmu.

,,Měl bych jít,je pozdě.''

,,Ne!Zůstan,prosím.'' Gerard chytl Franka za ruce. ,,Zítra se nemusí do školy,já budu spát tady a ty může využít mé postele.''

,,Gerarde....Možná jindy,jsi unavený.''

,,Prosím,nechci tu zůstat sám.'' přiznal.

Frankovi poskočilo srdce a Gerard ho objal.

,,Ok.Jen zavolám mámě,aby to věděla,okay?''

,,Díky.''Gerard se pousmál.

,,Postel je volná.Nech mě to udělat za tebe...''začal vztávat,ale Frank ho zastavil a znovu posadil.

,,Neobtěžuj se.Nikdy jsem nespal na své posteli,jen to prodlužujem a já jsem připravený jít spát.''

,,Chci,abys měl pohodlý.''

,,Budu.Mám pohodlý tady.''

,,Tady?''zeptal se Gerarda,ukazujíc na křeslo.
,,Spím tady víc než ve své posteli!Pro celé moje tělo je to tu pohodlné.Jen vezmu nějakou přikrývku.''

******************************

Chtěl-li tam spát,Frank poprosil Gerarda,aby si zkrátil vlasy do stejné délky,když je měl ještě vlhké ze sprchy,před spaním.Gerard věřil chlapcovým mladým rukám.

Gerard seděl na jedné z vysokých židlý a přes záda měl hozený ručník.Frank začal kontrolovat celkovou délku a pak začal zkracovt pramínky,které byli příliš dlouhé.Gerard se uvolnil a užíval si ten pocit,když se někto jiný dotýká jeho vlasů.To nedělal dlouho,protože Frank skončil se stříháním.

Poté,co se Gerard umyl,vyděl velmi dobrý konečný výsledek a byl spokojený.Frank si potřeboval před ukehnutím vyčistit zuby a tak použil Gerardův nový připravený kartáček.

Pokoj nebyl velký a nábytek byl starý.Prodloužená postel ze dvou starých matrací,jedna na druhé,rovněž staré černé deky a prostěradla,ale byli pohodlné a měkké.Dva malé stolky s lampičkami z obou stran postele,velká skřín postavená v jedné ze stěn(na straně dveří od koupelny),pracovní stolek s nepořádkem z výkresů a nákresů,velké staré zrcadlo v jednom rohu místnosti a křeslo.

,,Kdy budeš chtít vztávat?''zeptal se Gerard.

,,V sobotu?Kdy se mému tělu bude chtít!''

Gerard se zasmál ,,Dobře,já udělám nějakou snídani.'' zívnul.

,,Jdi,nebo spadneš a budeš spát na zemi.''

,,Spi dobře.''

,,Ty taky.'' A stím Gerard zhasnul světlo a zavřel dveře.Frank minutu stál,dívajíc se na místo osvětlené měsíční září,která do pokoje pronikla oknem nad stolem a sám se začal svlékat.

V boxerkách a tričku spěchal do postele,téměř do ní skočil.
On ležel na Gerardově posteli!Jeho úsměv byl tak velký,že byl rád že je v místnosti sám a nikdo ho nevydí.Zakryl se přikrývkou a začal se pohybovat ze strany na stranu,těšit se z pocitu velké postele.Našel Gerardovu pěknou vůni a stiskl polštář do tváře,aby ji cítil víc.
Tohle bylo skvělé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dannie Dannie | Web | 11. prosince 2008 v 22:46 | Reagovat

ako.... aj ja chcem :)) aspoň ten Gerardov vankúš, keď nič iné :)

2 DareDareDevil DareDareDevil | Web | 15. prosince 2008 v 17:35 | Reagovat

oh wow, to je úžasný! fakt pěkný!

3 GFMBR GFMBR | Web | 20. prosince 2008 v 11:29 | Reagovat

aww..je to takové krásné pomalé a vůbec takové napínavé...prostě užasný příběh ;))..moc se mi líbí a nemužu se dočkat na pokračko ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama