We fall all down 9

18. listopadu 2008 v 21:07 | enys |  || Od Enys ←
,,No,myslím že dnes večer budu muset nechat mrznout svuj zadek,z čekání na autobus.''řekla Linda svému synovi,když ji vezl do práce.

,,Proč?''zeptal se zmateně.

,,Nejdete dnes s Gerardem ven oslavovat,nebo něco jiného?Muj bože,vy jste nudní!''

,,Oslavovat,co?''jeho matka se na něj zmateně podívala.

,,Dnes ráno odešel z nemocnice.Lékaři ho propustili.Řekla jsem mu sbohem už včera.''

Nikdy nežádal žít mimo nemocnici.Když byl Gerard vystaven setkání s ním na zahradě nemocnice,Frank o něm zjistil,že se jedná o pacienta.

Telefoní číslo,adresu,e-mail,cokoliv mu mohl zanechat.Odešel a nic Frankovi neřekl.Tohle se nestalo ze dne na den.Gerard musel vědět,že se chystá opustit nemocnici,několik dní před tím,ne ted.Proč se o tom nikdy nezmínil?Byla to opravdu velká věc!Gerard to dokonce řekl jeho matce,místo jemu?Ten bastard!Jak se sním má znovu zkontaktovat?

Jeho myšlenky,ho znepokojovali celý den a to nebylo dobry.Strávil celý den se svou přítelkyní,flákající se kolem nákupního centra a někdy to bylo neprijemné i jemu samotnému,takze se stávalo,ze byl nepozorny.

,,Frankie,ty mi opet nevenujes pozornost.'' rekla Eileen nastvane v cukrárne.Seděli u stolu mimo kavárnu.Ona jedla malinovou a vanilkovou zmrzlinu a on nic,protože na jídlo neměl ani pomyšlení.

,,Omlouvám se.Já jsem....''
,,Copak tě nudím?'' zeptala se naštvaným tonem v hlase. ,,Protože jestli tě téma o Amandě a Edwardovi nudí,tak mi prosím řekni,očem se chceš bavit,aby to pro tebe bylo zajímavé.''

,,To není tebou.''Frank se poškrábal na hlavě.Nechtěl s ní mluvit o Gerardovi.Vlastně,ona ani nevěděla,že existuje.Gerard byl pro něj dobrý a Frank se cítil sobecký.......vuči němu.Z nějakého duvodu,Frank pouze věděl,že jejich setkání bylo příjemné a byl za ně rád.Cítil se blbě.Nikdy nebyl žárlivý.Kromě toho,Elieen by se mu jen smála,že chodí ven místo přátel s pacientem psychiatrické léčebny.

,,Jde o peníze na auto,ne?'' zeptala se žalostně. ,,Neměj strach Frankie,tvoje máma půjde a pomůže ti stím.Neztratíme naše auto.'' dodala bez problému.

,,Jo,doufám.''

***

Čekání ted bylo nejhorší.Frank během 10ti minut vykouřil asi pět cigaret.Myšlenky o Gerardovi mu běhali v hlavě,víc než kdy jindy.Nevěděl,proč se cítil tak špatně,bez mluvení sním.To bylo 'na jakém místě chtěl žít', 'co rád jí', 'jeslti má sousedy,nebo zvířata', 'jestli ho jeho bratr navštěvuje často', 'proč nemá víc přátel'.Znovu 'proč se tak cítí bez mluvení s ním a proč odjel,anižby mu to řekl' skutečnost,že už ho nikdy neuvidí.'-

,,Hey ty!''

Frank byl tak ponořen do svých myšlenek,že leknutím spadl na zem,když si Gerard sedl vedle něj.Gerard běžel za lavečku a roztáhl své paže,aby mladšímu chlapci pomohl vztát z trávníku.

,,Ty idiote!!'' začal Frank,plácajíc ho zlostně po hrudi,když se postavil na nohy.

,,Proč si mi to kurva neřekl?'' Frank cítil,že by se každým momentem mohli objevit na jeho tváři slzy,(na Frankově) tak se snažil co nejvíc se kontrolovat.

,,Hey,hey!'' Gerard se Franka snažil uklidnit,ale nakonec ho pevně objal.

,,Chtěl sem tě překvapit,to je všechno.Nemyslel sis,že odejdu a už nikdy se neuvidíme,že ne?'' Frank sám od Gerarda uvolnil ruce.

,,Vlastně jo.'' Frank zkřížil ruce na hrudi.Cítil,že Gerard sedí blízko něho,ale nepodíval se na něj.

,,Uvědomuješ si,že náš "vztah" je založen na vzájemném strašení se?'' zasmál se Gerard.Jeho smích je nakažlivý a Frank se přistihl,že se směje taky,ještě k tomu s tváří otočenou na Gerarda.

,,Máš ostříhané vlasy.'' řekl Frank v překvapení a Gerard se naklonil blíž...vlnil se z jedné strany na druhou,aby se Frank usmíval sním.

,,Yup.Líbí se ti to?''

,,Jo...opravdu.'' řekl a bojoval s nutkáním dotknout se jeho vlasu,které byli ještě mokré a hebké.

,,Dělal sem to sám.'' řekl Gerard hrdě.

,,Jo,vidím!'' mladší chlapec se znovu začínal usmívat,při kontrole Gerardových vlasu. ,,Vzadu na hlavě máš bordel.Muj bože,Gerarde!Kdyby ses měl aspon trochu rád,tak si zaplatíš jako každý jiný za kadeřníka.Dalo by se ostříhat i jen za 5 dolarů.''

,,Hele!Nedělej si legraci z měho účesu!Je docela těžké stříhat si vlasy s jedním zrdcadlem v koupelně,víš?!'' to se Frank rozesmál ještě víc. ,,A neplánoval sem to.Byl sem ve sprše (bože ta představaaaaaaaaaaaa!!!) a udělal to.''

,,Vypadá to dobře...pokud bych nešel za tebou.'' Byli pár vteřin z ticha,než Gerard řekl.

,,Oh,omlouvám se.'' Frank si neuvědomil,že se stále dotýká Gerardových vlasů a ucukl.

,,To je v pořádku.'' usmál se. ,,Jsem ospalý.Poslouchej,nebudu to dýl,takže tady...'' vzal z kapsy tužku a psal na Frankovu ruku.

,,Tohle je místo,kde bydlím...'' začal psát na Frankovu ruku,čímž ho lehtal. ,,A tohle je muj telefon....Mužeš přijít,nebo mi zavolat,kdykoliv budeš chtít,okay?'' Frank přikývl a vevnitř se cítil velmi štasný.Den který začínal pekelně,se změnil na perfektní.Měl místo,kde by mohl Gerarda najít kdykoliv chtěl....Nikdy si neuvědomil,jak je to pro něj duležité,až do dnešního rána.

,,Chceš vzít domů?''

,,Ne,projdu se.Nejsem zavřeny,sem mimo... potřebuji si na to zvyknout.Ale díky.''


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dannie Dannie | Web | 18. listopadu 2008 v 22:17 | Reagovat

Danka sa rozplýva.... maximálne... jak ja som čakala, že sa pobozkajú, ale oni nič... a dobre, že nič... teda bolo by super, keby sa pobozkali, ale takto to nabralo takú tú atmosféru... :))) awwwwwwwww

2 DareDareDevil DareDareDevil | 19. listopadu 2008 v 17:35 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach, nemám slov...opravdu ne...:-D já je miluju:-D

3 kačka kačka | 22. listopadu 2008 v 20:23 | Reagovat

jeeeeeeeee překládejte holky dááál

4 GFMBR GFMBR | Web | 20. prosince 2008 v 11:13 | Reagovat

hey tahle povídka je tak zvláštně napsaná,ale strašně se mi trenhle styl psaní líbí...je to prostě uplně užasné ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama