Co stím ? 12

23. listopadu 2008 v 23:31 | enys |  || Od Enys ←


Dannie:Noo,nechtěla sem tam Franka :-D bohužeel :-D nezasloužil si t ,stát za dveřmi,ale už tam je :-)

,,Ahoj,mužu dál?'' nic sem neřekl,jen sem pootevřel dveře a pustil ho dovnitř.Mohl sem říct,že ne,ale neřekl sem.Na otázku proč?...odpověd hledat nechci.


Došli jsme do obýváku,kde bylo po zemi rozházených pár listů z mého statečněho zachránce-palmy.(*řeže se smíchy*) Frank se na mě podíval,protože jich tam bylo trochu víc a vypadalo to jako po silnym hurikánu.

,,Sorry,je tu truchu bordel.(:-D :-D) Ale to si sem asi zkontrolovat nepřišel....tak proč jsi tady?'' šel sem rovnou k věci....na co čekat,že?!

,,Čeho se bojíš Gerarde?Líbím se ti,ale vždycky,když se políbíme,ty couvneš jakobych byl nějakej vir.Nevím,jak to říct,ale podstatu toho jak sem to myslel,jsi určitě pochopil...takže?'' wow!Tak tohle je hodně upřímny.Posadil sem se pohodlnějc,protože každy jeho slovo mě zarylo víc a víc do pohovky.Měl pravdu.

Nějakou dobu mi trvalo,než sem našel ty správny slova,na jeho otázku....čeho se bojím.Ale nakonec sem řekl úplně něco jinyho...nechci,aby si myslel,že mě za těch několik týdnu zná pomalu líp,než já sám.....ikdyž na tom něco je.
Podíval jsem se na něj a on si netrpělivě třepal nohou. (zasranej zlozvyk!:-D)

,,Máš pravdu,mám strach že by se náš vztah mohl převrátit v něco,co nejsem.''

,,Co nejsi?''

,,Nejsem gay.Mám přítelkyni a co nevydět budu mít i dítě.Nejde,abych ji podváděl a ještě k tomu s chlapem.Je pravda,že se mi líbíš,to jo.....ale to je všechno.''

,,Gerarde,honey......nezkusili jsme to,tak to nepodcenuj.Třeba to bude poprvé a naposled.A stím děckem...nebud si tak jistej.''

,,Franku,už zase začínáš?!Víš jak to dopadlo minule.''

,,Jo,promin.....ale tys nadtím nepřemýšlel?Nezapadá to krásně do sebe?''

,,Franku!!!''

,,Dobře,je to tvoje věc....ale mě to mrzí,že tě nekdo vodí za nos.''

,,Proč?''

,,Protože mi na tobě záleží a nechci,abys byl za vola!''

,,Nejsem za vola....a nebavme se otom už.''

,,Okay,jak myslíš.'' chtěl jsem změnit téma,nelíbilo se mi,že má něco proti Lyndsey.

,,Dáš si něco?''

,,Jo.''

,,A co?Kafe,vodu....nebo něco tvrdšího?''

,,Něco tvrdšího.''

,,Whiskey,vodku-''

,,Tebe!''

,,Franku,ale-''

,,Pššt..'' přiložil mi prst k rtům a pak mě políbil. Bože!!!Co mám dělat,chci aby to všechno bylo jako dřív,chci svůj starej,zasranej,stereotipní život!Jenomže.......to není tak lehky!Brání mi vtom Frank.A nejhorší na tom všem je,že mi zas tak moc nevadí!Frank je zatraceně sexy chlap a já chci vědět,co v něm je.Asi sem se naprosto zbláznil,ale .......vždyt se toho zas tak moc nestane,když se budeme jen líbat....!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dannie Dannie | Web | 24. listopadu 2008 v 22:15 | Reagovat

ale že to len pri bozkávaní nezostane??? že ne? že? že mám pravdu? :P a Geemu sa to bude ľúbiť!!!! veď komu by sa neľúbilo? mne by sa ľúbilo až až :))) tak len pokračuuuuuuuuuuuuuuj :) aj omi nech pokračujú v načatej činnosti :)

2 DareDareDevil DareDareDevil | 25. listopadu 2008 v 12:50 | Reagovat

Frank che geeho:-D a já z toho mám vánoce:-D

3 GFMBR GFMBR | Web | 20. prosince 2008 v 23:08 | Reagovat

nestane? No ja mam tušaka že se spolu budou chtít vyspat a přijde tam Lyn XDDDD aww už se tak těším..jdu na další díl XD je to uplně boží ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama