We fall all down 6

28. října 2008 v 14:00 | enys |  || Od Enys ←
Frank nepoužíval nemocnici během dne.Jeho matka ho omluvila ve škole ten den,kdy jí měl donést papíry do nemocnice.Ona do zdejší nemocnice přešla minulý měsíc na ER ,kvuli lepšímu platu a bylo třeba udělat některé papírové práce.Spala pouze během oběda,protože její syn nikdy nebyl doma a proto nemusela vařit.Kromě toho,hodiny navíc ji zabíjí.Doma hospodařila,ale byla smutná,protože od té doby co se stala zdravotní sestrou,pracovala v psychiatrické léčebně.Každý to o ní věděl.Neměla moc času na přátele.

Přidávala Frankovi problémy,protože jeho setkání s Gerardem během několika týdnu zastavila a to on nechtěl.On byl ten,kdo chtěl stále předstírat,že tam jeho matka stále pracuje.Přesunuli ji na ER,s vyjímkou pátku,protože dělala 24hodin.Frank Gerardovi nic neřekl.Pro Gerarda to bude stupidní věc a znepokojí ho to.Bylo divné vidět místo plné světla,lidí a pacientu.Byl zvyklí být tam sám s Gerardem.Bylo to hodně odlišné.
Šel dovnitř,do chodby,když z dálky uslyšel známý hlas.

,,Heeeeeeeey!'' řekl Gerard,běžící k mladšímu chlapci,sedícímu na lavečce,který měl brýle brýle a pevně ho objal.Frank se tomu usmál.Hádal,že je to jeho bratr a divil se,proč za ním přišel odpoledne,když chodí večer.Znamená to,že ho neuvidí v noci?Doufal,že ne.

Frank se zastavil a podíval se na Gerarda.Nikdy ho neviděl za denního světla.Měl sluneční brýle a jeho šaty vypadaly špinavě a pomačkaně a stejně tak i jeho vlasy.Vypadal,jako kdyby právěl vylezl z postele a spal v šatech.Uchichtnul se a zčervenal.Naštěstí ho nikdo neviděl.

Udělal potřebné papíry,co matka potřebovala a po asi hodině,kdy už to měl udělané,šel přes parkoviště,vyzvednout své auto,když k němu někdo promluvil.

,,Co chceš po mém bratrovi?''Frank se zastavil,hledáním klíču od auta a otočil se.Byl to kluk,za kterým Gerard chodí na návštěvu.Co dělá na parkovišti?Utekl snad?Pomalu začínal dostávat strach.

,,C....co?''

,,Ptal jsem se,co chceš po mém bratrovi.Jsi snad Frank Iero,nebo nejsi?''pravděpodobně byl ve stejném veku,jako já.Dlouhý a hubený,brýle mu dělali hloupý vzhled,ale v tu chvíli vypadal vzdorně.Frank by mu odpověděl,ale Gerarduv bratr mu do toho skočil.

,,Podívej,nechci být nezdvořilý,ale nech ho napokoji,okay?'' otočil se a odcházel.Frankovi trvalo pár sekund na odpověd.

,,Hey!Počkej!Co to sakra je?!''vždyt neudělal nic špatného!

,,Mluvil semnou.Čekal jsem na svou matku,ona tady pracuje a občas,když sem přijde za tebou na návštěvu,se setkáváme v zahradě a jen chvíli mluvíme o tom,co je velký obchod kurva!''Gerarduv bratr se vrátil.Podíval se na Frankovi do tváře,se zmatkem a nedůvěrou ve své tváři.

,,Navštívit mě?On je ten kdo tu bydlí.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DareDareDevil DareDareDevil | 28. října 2008 v 17:37 | Reagovat

wow....to je hustý:-D ááá takže gee je...hmm tak franku, jsem na tebe zvědavá:-D

2 Dannie Dannie | Web | 29. října 2008 v 0:21 | Reagovat

aha!!!! zvrat!!!!! tak toto som nečakala...

3 GFMBR GFMBR | Web | 3. listopadu 2008 v 15:34 | Reagovat

och tak to vypda zajímavě...no jdu na další dileček jsem zvědava jak se to bude vyvíjet...:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama