We all fall down 2

7. října 2008 v 23:49 | enys |  || Od Enys ←
,,Při chůzi v trávě neděláš moc hluku,myslím....Jsi v pořádku?'' zeptal se,když uviděl,že mladší chlapec je stále napjatý.Frank přikývl.

,,Je to zvláštní místo na potloukání se tu v 10pm.Čas návštěv zkončil.''


,,Já čekám,....moje matka tu pracuje.Měl sem ji vzít domu.Co ty?Vím,že nejseš pacient,jak jsi říkal o tom potloukání se tady....'' neznámý se zasmál.

,,Opravdu?Proč si myslíš,že ne?''

,,No,nechodí tu pacienti s takovým oblečením zadem a nemluví nesmysli?A já vidím tvuj zadek v těch kalhotech....''(to nechápu :-D asik špatnej překlad:-D) bezdomovec se jemně usmál a Frank taky.

,,Já...já jsem tady navštívil svého bratra,nemůžu přijít v průběhu dne,tak mi sestry dovolily,přijít se na něj na chvíli podívat v noci.'' vysvětlil.

,,To je mi líto.'' řekl Frank omluvně.

,,To je v pořádku.On je v pohodě.'' Frank se chtěl zeptat,proč tam jeho bratr je,ale napadlo ho,že je to příliš osobní.Nechtěl toho chlápka obtěžovat.Ne proto,že vypadal nebezpečně.Bylo to skutečné,protože se mu zdálo,že je opravdu příjemný.,

,Nejsi příliš mladý,na to aby jsi kouřil?'' zeptal se znovu.,,Máš mladou tvář....mohlo by ti být nejmín 18,ale .....''

,,To je jedno,pokud je jeden z rodiču s tebou.''

,,Takže to znamená,že je ti mín než 18.''řekl,jakoby na tom faktu záleželo.*Do prdele!*zamyslel se Frank.

Vždycky chtěl vypadat starší,ale lidé vždy jen řekly,že vypadá mladě,at je štastný.Lidé říkali,že je to kvůli jeho ,,nevinnému vzhledu'' a proto se cítil smutný.

,,Je to v pohodě.V každém případě nevypadáš na 18.To je duvod proč se ptám.''

,,Měl jsem 16 v říjnu minulého roku.A ty?''

,,Mám 20,ale brzy budu mít 21.'' Frank se podíval na jeho cigaretu a vysvětlil to.

,,Domnívám se....,protože moje máma mě přijala.Je ze mě unavená.Ukradli jí cigarety a já jí těžko vysvětloval,že sem to nebyl já....'' neznámý se lehce usmál a přerušil Franka.

,,To je mi líto,pokračuj...'' řekl s úsměvem,ale Frank se domníval,že v něm žádná lítost nebyla.Byl usměvavý stejně.Podařilo se mu smát se třetinu jejich stráveného času,v době kratší než pět minut.Cítil se fajn.Pokračoval ve vyprávění s usměvem.

,,Z počátku na mě byla naštvaná a křičela,že sem je schoval,ale nenašli se,prostě zmizeli ..... tak to vzdala.Až budu mít peníze,dám jí je,tak bude moct něco koupit mě i sobě.''

,,To jo....zvláštní.''

Pokračovali v mluvení,tedy nejvíce mluvil Frank.Cítil se dobře,že se někomu mohl svěřit.Ne,že by říkal duležité věci,možná byl neznámý jen zvědavý.Frank mluvil o hloupých věcech,ale muž s bledou tváří mu horlivě naslouchal a to i přes skutečnost,že nebyl tak hovorný,jako Frank.Jen zřídka měl k Frankovi nějaký komentář.Frankovy zazvonil telefon,vytáhl ho z kapsy a byl to vzkaz od jeho matky.Říkala mu,že na něj čeká v autě.Cítil se hrozně.Zapomněl na svou matku,protože se mu příjemně povídalo s cizincem.

,,Máma už na mě čeká na parkovišti.'' řekl Frank chabě a neznámý jen přikývl.

,,Chodím sem každý den ve stejnou dobu,kdybys jel kolem.'' obvykle Frank nebyl tak přátelský.Ve škole neměl přátele,do doby než si našel přítelkyni a spřátelil se s jejíma přátelama,ale nemá je moc rád.Ale tahle společnost ho těšila.

,,Počkej!!'' uslyšel za sebou Frank,když se vzdaloval od místa,ve kterém před chvílí byl a otočil se.

,,Jak se jmenuješ?'' zeptal se ho neznámý.

,,Ou,promin.Jsem Frank.'' neznámý přikývl.
,,Neřekneš mi svoje jméno?'' požádal nakonec Frank neznámého,protože ten sám se k tomu neměl.

,,Gerard.''

,,Gerard.'' zopakoval jeho jméno Frank,usmál se na něj a odešel.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/4/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DareDareDevil DareDareDevil | 8. října 2008 v 18:49 | Reagovat

Tak se pánové seznámili:-D aspoň něco:-D

2 GFMBR GFMBR | Web | 26. října 2008 v 1:08 | Reagovat

nemůžu si pomoct,ale tenhle Frerard se mi děsně líbí...je i skvěle slohově přeložený musím podotknout ;))..fakt krasný...fičím na dlší díl ;))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama