Odpověz

24. září 2008 v 16:31 | enys |  || Od Enys ←
Lidi,dala sem se na překládání tak pls budte schovívavý :-D
Když se Gerard zhroutil v zákulisí,bylo to tak dramatické,že si Frank myslel,že je to vtip a chtěl skočit na něj.Dostat se na podlahu s učelem skotačení znělo jako jako dobrý nápad.'Možná pár udery do žeber,bych ho postavil zase nahoru'zamyslel se Frank.

Pak Mikey řekl:
,,Gerarde?'' a štouchl do něj nohou.Když neodpovídal,řekl znovu a hlasitěji
,,Gee?!'' a obrátil ho na zádech.Když Mikey uviděl jeho modré rty,oči se mu rozšířily a zděsil se.Ale to nebyla ta nejhorší část z toho,nebyl to Frank.To právě on viděl,že je to skutečnost,viděl Gerardovi bílé oči,malé rozparky v rámci řas.Byl z něj vyděšený a myslel si,že je to ten nejhorší okamžik v jeho životě.
Do doby,než uplynulo 15 minut panikaření,zdravotník křičel slova ,,On neodpovídá!'' a Frank si myslel,že na podlaze bude ležet druhý muž.
A prosím,prosím Bože,to je ta nejhorší věc,co jsem kdy slyšel.Prosím.
Mikey seděl celou dobu u svého bratra v nemocnici.Šokován a neschopný slova,dokud nepřišli jejich rodiče.Mikey chvějícím se hlasem řekl jen ,,Mami?'' byl jako vystrašené dítě,když se jeho matka objevila.
Mikey byl na pokraji zhroucení.Tohle by byl jeho konec.Gerard se probudil a stručně odpověděl na pár otázek přikývnutím,či zamračením.
Ne,neměl brát žádné léky.Ano,byl si jist.Ne,nejedl nic neobvyklého.Byl tím tak vyčerpany,že opět upadl do hlubokého spánku.Nakonec jejich matka odvedla Mikeyho ven z místnost.Frank a kluci tam pro jistotu zustali.
,,Zustan tu,dokud se nevrátíme.'' řekla jejich máma Frankovi.Byl by přikývl zpět,ale nebyl schopnej slova.Ray a Bob odešli pro něco k jídlu,ikdyž myšlenka na jídlo byla nepřípustná.Ray si vzpomněl na Gerardovi oči,široké a prázdné,jakoby si celou situaci uvědomil teprve ted.A tak tam Frank zustal sám na nemocničním pokoji,ale nic příjemného na pokoji v záři světel a monitoru ukazující bytí srdce mu společnost nedělalo.(Konce nikdy nebudou stejné.Byl si jistý,že to nikdy nechce zažít znovu.)Gerard,je strašidelně bílý,tak jak se vždycky snažil byt.Frank ho viděl,hledajíc pohodlý,mezi dráty a pokrývkou.Rozhodl se,že nenávidí balamutění tady toho.Už to nebyla legrace,nebyl to banalita a Gerard už nebude moci křečovitě skákat až shodí nemocniční župan.
Frank našel Gerardovi vlasy.Vypadali ploché a mrtvé,na tom nemocničním polštáři.Stejně to byl stupidní učes,ale ted to bylo,že Gerard vypadal bez života.Nechtěl to vidět,tak to zakryl svojí rukou.Připadala mu tahle situace směšná,usilovali o temné porudy z Gerardovi tváře(ty vlasy).Stále cítil jejich měkkost a hebkost.Frank mohl rozeznat modré žíly na Gerardových očních víčkách,která jim dávala pohmožděný vzhled.Frank nenáviděl vše,co za tím bylo.Přisunul se s židlý blíž a česal zpěvákovi vlasy dozadu.
''Gee,zastav to svinstvo *šeptal si* Zabíjí to Mikeyho.Nemůže se stím vyrovnat.Prober se a řekni mi,co se stebou děje chlape?!Příčinu nikdo nevidí,zdá se,že je jen v jeho těla.Nejde vidět na povrchu.Několikrát zamrkal,při bolesti očí ze světla kolem.
,,Ahoj miláčku.'' řekl Frank.
,,Jak,uhh....Tak to je hloupá otázka,myslím,že se budeš cítit na hovno,huh?'' Gerard přikývl.Ne usměv,jen rýha ze starosti(nebo bolesti) mezi jeho obočím.Frank s trochou hruzy poznal,že si nikdy nevšiml jeho rýhy.Nikdy si nevšiml žádné známky stárnutí na svém přítely...není nad věčných sedmnáct let.Nezáleží,jak velká část světa uzná svou krásu s větami jako ,,On je tak HOTT!''
Tahle rýha byla nová,když se na něj podíváte,jak je unavený,zmatený,zcela ne-Gerardík,poznáte to.Frank se vrátil k osahávání jeho vlasu,aby se k tomu nemusel vracet.Chtěl mu říct,jak strašně jeho vlasy vypadají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 24. září 2008 v 18:02 | Reagovat

pěknej překlad:D

2 DareDareDevil DareDareDevil | 24. září 2008 v 19:25 | Reagovat

wow...tak to bude asi delší co??...jsem ouplně vylekaná...krásně přeložený:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama