My tutelary angel 6 - The End

20. června 2008 v 0:13 | enys |  || Od Enys ←
Nooo tak sem zpět ... ste rádi?:-D já jo a celkem fest ;-) .... takzhe ve zkratce:Propadla sem ze dvou předmětu :-D (komedia) tímpádem jdu na repec ;-) nevadí .... možná se ajik těším :-D :-D sem vadná :-D :-D
No ale tedkom už k poslednímu dílu MTA.Trochu to trvalo,ale už je to tu ...Ani se mi nechce to končit....ale budu muset....so enjoy


Frankie's Pov
Přikrčil jsem se u zábradlí,tak abych nešel vidět a poslouchal Gerarda,jak se baví s nějakym chlápkem.
,,Gerarde,ty víš že to nejde!Měl jsi mu to už dávno říct!Je tu moc dlouho,už měl byt dávno na druhé straně!!''...říkal onen neznámej chlap.
,,J-já vím.Zítra ráno ho tam zavedu.''
,,No já si myslím,protože máš další práci.''
,,Okay.''...řekl mu Gerard,podali si ruce a ten chlap zmizel.Sedl jsem si na schody a tiše plakal.Kurva!Proč když jsem našel to,co jsem hledal,to zase musím ztratit?!PROČ!Proč je to do hajzlu VŠUDE stejny?!...tyhle otázky se mi honily v hlavě pořád dokola.
Mezitím už po schodech nahoru šel Gerard a v jeho tváři byl smutek,beznaděj a strach.Ten strach,co jsem cítil i já,při pomyšlení na to,co bude pak.
Když mě uviděl,sklopil svoje skleněné oči k zemi a klekl si přede mně.
,,Gerarde KURVA!!Kdys mi to chtěl říct?!''...plakal jsem a přitom na něj hystericky křičel...nemohl jsem se na něj dívat,vztal jsem proto a utekl do pokoje.Lehl jsem si na postel a hlavu zabořil do polštáře.Věděl jsem,že zamnou přijde....vlastně,chtěl jsem,aby zamnou přišel.....a přišel.Sedl si vedle mě a začal mě hladit po vlasech ,, Promin Frankie.....omlouvám se ti...já....já sem....chtěl jsem jen....prostě jsem chtěl....být s tebou co nejdýl a ..... a mít tě pořád u sebe.''.....neudržel se a začal znova plakat.Sedl jsem si a objal ho. ,,Proč jsi mi tedy říkal,že budeš pořád u mě?Že budeš pořád semnou?Když tomu tak nebude?!''
,,Já...já nevím....možná sem tomu sám věřil....možná....já nevím.''
,,Miluju tě Gee.''
,,Já tebe taky.''....políbil mě.Lehl jsem si na postel a Gerard vedle mě.Leželi jsme v objetí a ani jeden sme nemohli usnout.Prostě jsme jen leželi a užívali si přítomnost spolu sposledními minutami toho druhého.Užívali jsme si to hřejivé teplo a mysleli přitom na to nejhorší.....na zítřek!
Nevím jak,ale usnul jsem.Když jsem se pak ráno vzbudil,Gerard seděl na kraji postele a zamyšleně se díval někam do stracena.Potichu jsem se k němu přiblížil a zezadu ho objal.Tiše si povzdechl ,,Musíme jít.''a otočil se na mě...jen jsem mlčky přikývl.Své rty jsem přitiskl na jeho a ruce obmotal kolem krku.Naposledy cítím jeho horké rty na svých,naposledy si můžu přivonět k jeho vlasům a je to naposledy,co jsme spolu..Zmých myšlenek,mě vytrhl až Gerard,který vztal z postele ...takže jsem málem spadl.Vztal jsem a šel k němu.,,Je čas.''...řekl a něž jsem stihl jakkoliv zareagovat,ocitli jsme se někde,kdo to bylo stejné jako na začátku,jen ted všude nebylo bílo,ale černo.
,,Sbohem Frankie.''...řekl Gee a v jeho tváři nebyl smutek,ani beznaděj a ani ten strach,co jsem viděl včera...nýbrž chlad a bezcitnost.Nepoznával jsemm ho.,,Gerarde?''...řekl jsem a udělal pár kroků k němu,ale on ustoupil dozadu.Zůstal jsem stát a díval se na něj.
,,Co se stenou stalo?Kde je ten ''člověk'' kteryho tak miluju?!''....řekl jsem zklamaně.
,,Neříkej to ....ten ''člověk'' je pořád tady,jen ..... jen to nechci dělat ještě horší,než to pro mě je a ..... a navíc ..... mě sledují!''...otočil jsem se,ale všude byla tma....nikoho a nic jsem neviděl.,,Tam.''....podíval jsem se tím směrem,kam Gerard ukázal a objevilo se tam světlo.....tunel?
,,Běž Frankie.''
,,Gerarde,tohle není neposled...co se vidíme.Já si tě nejdu a vrátím se!''....k tomuhle se Gee jen usmál.
,,Věřím ti.Budu na tebe čekat.''...dokážu to!Já se vrátím a budeme pořád spolu!S touhle myšlenkou jsem se vydal ktomu světlu...ještě jednou jsem se otočil,abych se rozloučil s Gerardem,.....ale on už tam nebyl.Udělal jsem tedy rozhodující krok do onoho světla ...

THE END

Kurva!Proč mám tak špatnou náladu,vždycky když si to čtu? :-( vždyt sem to psala já,tak proč?!Nechápu to .... fuck ne!!....S postupem času sem hodím nějakej novější příběh.....chystám se něco přeložit,ale zatím na to nemám moc času....ale tedkom už ho bude ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dannie Dannie | Web | 20. června 2008 v 19:30 | Reagovat

krásny koniec... ani neviem čo mám napísať... jedoducho krásne :)

2 Dee Dee | E-mail | 25. června 2008 v 14:38 | Reagovat

Musia sa stretnúť! To sa inak ani nedá! Peeeeeeekne :)

3 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 27. června 2008 v 6:36 | Reagovat

a jééééje,taky je mi smutno...ale ještě že je takový otevřený konec,můžu si to apoň domyslet že ho najde a budou spolu žít navěky!!!

4 Matty Matty | 20. července 2008 v 18:34 | Reagovat

Uáááh :'( Já chci wolný OPTIMISTYCKÝ pokračowání! :D

5 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 12. srpna 2008 v 11:30 | Reagovat

bééééé ja říkala že to nebude dobrý. a kurňa rozmazaly se mi linky fňuk no nic ja na chvili mizim si je obtáhnout ale za chvili jsem tu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama