My tutelary angel 3

29. dubna 2008 v 20:14 | enys |  || Od Enys ←
Tak po nějaké době sem házím pokráčko ....
Frankie's pov

Plakal jsem v rohu té místnosti a najednou se zjevil Gerard.Rozběhl se ke mě a objal mě. ,,Ge-Gee,už mi to nikdy nedělej .... Nikdy mě neopouštěj ... Gee ... prosím ... Nikdy mě neopust'' .... pořád jsem mu to opakoval a tiskl se k němu jako by to mělo být naposled.Nevím čím to bylo,ale chtěl jsem být s ním.


,,Pšššt Frankie .... budu pořád u tebe ... pšššt ... neplakej ..." Gerard se mě snažil utěšovat.
Byl jsem rád,že se vrátil.Pořád jsem plakal a byl jsem tak unavený z celého dnešního dne,že jsem se pomalu začal ztrácet a vnímal jsem už jen Gerardovu vůni vlasů a teplo jeho objetí ... Usnul jsem.
Když jsem otevřel oči,prudce jsem se posadil a rozhlížel se kolem sebe.Byl jsem v nějakém pokoji ... 'Kde to zase jsem?A kde je Gerard?'...napadlo mě,když sem vztával z postele. ,,Gerarde?" ... zavolal jsem,ale nikdo se neozýval.Vydal sem se proto sám podívat,kde to vlastně jsem. 'Sním,či bdím?' ... pomyslel jsem si,protože to tady vypadalo jak u mě doma (jen chodba po které šel).Sešel jsem dolů ze schodů a z kuchyně uslyšel nějaký šramot.Vešel jsem tam a uviděl Gerarda,jak chystá snídani.
,,Gerarde.Myslel jsem si,že jsi pryč" otočil se a usmál se.
,,Ale Frankie ...,řekl jsem ti,že tu budu pořád s tebou" .... jsem se pro změnu musel pousmát já a sedl si ke stolu.Gerard na stůl položil namazanej rohlik se sýrem a salátem.
,,Jak si věděl,že jsem vege- ..." nedořekl jsem to.
,,Frankie,já o tobě vím úplně všechno" ... zase se usmál.Kurva!'Ted mi to došlo.Tak to musí vědět i to,že jsem ....... jinej než ostatní ...... že jsem ....... teplej!!' Udiveně jsem se na něj podívall a on se zase jen usmál.
,,Dobrou chut" .... řekl a začal jíst.
,,Tobě taky" ... řekl jsem a taky se pustil do jídla ...
Když jsme dojedli,pomohl jsem Gerardovi uklidit ze stolu a šel si lehnout do obýváku na gauč.Když jsem tak ležel a díval se do stropu,pořád jsem musel přemýšlet nad tím,jestli Gerard ví i to,že jsem gay.
,,Gerarde??Potřebuju se tě na něco zeptat"...volal jsem na něj do kuchyně.Musel jsem se ho na to zeptat,jinak by mi to pořád vrtalo hlavou.
,,Na co?" ... přišel a stoupl si nade mě.
,,Jak to říct ... Gerarde ... ty víš i to,že jsem ..."nedořekl jsem to ... nenechal mě to doříct.
,,Jestli myslíš,to co já ... tak to vím taky.Franku,řekl jsem ti přece,že o tobě vím úplně všechno" ... když vyslovil úplně,zvýšil hlas.
,,A nemusíš mít strach ... beru tě jako ...(chvíli se odmlčel) ... jako "normálního člověka'',bez ohledu na tvoji orientaci"...
,,Bereš mě jako práci,že?!!" ... musel jsem zvýšit hlas.
,,Ne!To jsem neřekl!"
,,Ale chtěl si to říct!"
,,Nechtěl!" ... křičeli jsme po sobě.
,,Fajn!Ber mě jako práci ... vždyt ani nic jinyho nejsem!" ... vstal jsem a odešel do pokoje.Nechtěl jsem ho vidět a ani s ním mluvit.
Gerard's pov

'Výborně Gerarde!Kdybys tak dlouho nepřemýšlel nad tím,jak ho nazveš ...tak se zbytečně nepohádáte!'Nikdy by mě nenapadlo Franka nazvat mojí prací.Tak proč si to kurva pořád mysli?!!Chtěl jsem jít za ním do pokoje,ale zamkl se.
,,Frankie ...otevři prosím"
,,Běž pryč!!" ...... vtom že se zamkl bych neviděl problém.Přemístil jsem se proto do pokoje.
,,Gerarde kurva běž pryč!Nevyužívej těch svých zasraných schopností! ...Nechci tě vidět!" ...sedl jsem si na postel vedle Franka.
,,Co chceš Gerarde!?" ... díval se do země a po tvářích mu tekly slzy.
,,Frankie ... já tě neberu jako svoji práci.Normálně bych měl,ale ty seš něco jinyho ... strašně moc pro mě znamenáš a mám tě moc rád!" ... podíval se na mě a objal mě.
,,Děkuju" zašeptal.
,,Ne Franku, .... já děkuju tobě ...žes mi ukázal,co jsou to city" ... odtrhl se ode mě a díval se mi do očí.
,,Jaky city máš na mysli?" ...
,,Lásku .... my andělé neumíme lhát,takže je zbytečny se o to vůbec pokoušet" ...
,,Gee,co tím chceš říct?"
,,Frankie,myslím,že moc dobře víš o čem mluvím."
,,Asi vím ... ale jestli je to co myslím ... tak to chci slyšet ... od tebe" .....
,,Záleží mi na tobě ... víc než by mělo!" ...vstal jsem.
,,A co to tedy znamená?"
,,Že tě Frankie ....... miluju ..... myslím,že je tohle to správny slovo pro vyjádření té největší lásky,kterou k tobě cítím ...."
,,Jo" .... zamumlal rochu překvapeně Frankie.
,,Nedělám si nějaky iluze,nebo naděje ...takže v pohodě.Mezi námi to nic nezmění."
,,Gerarde "
,,Zapomen na to Frankie ....,jdu se někam projít"řekl jsem a zmizel.Frankie zůstal sedět v pokoji .... asi ted má taky o čem přemýšlet.
Do prdele!Neměl jsem mu to říkat ... ted to bude ještě horší.Ale na druhpou stranu ...... stejně bych mu to jednou musel říct!Nedokázal bych kolem něj jen chodit.Zkusil jsem to a alespon ted nemám výčitky,že jsem to neřekl.
Mám strach z toho,co mě bude čekat ... až se vrátím zpátky domů.Znám ho celej život,ale on mě jen dva dny!
,,Možná si se jen nechal unést emocemi!?''...Ted ....kurva ted,když to nejmín potřebuju,se bude ozývat můj vnitřní hlas!Nejsem takovej debil,abych se nechal unášet emocemi!Vím co cítím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anique Anique | Web | 29. dubna 2008 v 21:38 | Reagovat

on zdrhnul?on úplně normálně zdrhnul?valím oči...chudák malej a jistě teď i zmatenej fee:(

2 Dee Dee | E-mail | 30. dubna 2008 v 12:05 | Reagovat

Aaaa to je neuveriteľne zlaté...a akože pekný posmrtný život...:!

3 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 12. srpna 2008 v 11:19 | Reagovat

ehhh jako on si klidně zdrhne.... ani ho nenecha nic řict.... *udiveny smajlík* neni normal *na hlavu si klepající smajlík* chudášek fee *smutný smajlík*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama